یادگیری زبان و انجام کارهای فریلنسری برای کارفرماهای خارج از کشور


کارهای فریلنسری وابسته به مکان نیست به راحتی می توانید هزینه های زندگی خود را تنها با داشتن مهارت زبان تامین کنید و نیز برای خود پس انداز هم داشته باشید.

سایت های فریلنسری معروف

https://www.freelancer.com/

https://www.upwork.com/

https://www.peopleperhour.com/

حالا سوال اینه که آیا از ایران میشه در کارهای در سایت های فریلنسری خارج ثبت نام کرد؟ متاسفانه اگر با IP ایران  وارد سایت شوید و اکانت بسازید سریع اکانت را بلاک میکنند.

راه حل چیست؟

برای اینکه بخواهیم در واقع اکانت بسازیم باید از سایت های واسطه یا یک شخص آشنا و مطمین در خارج از کشور بخواهیم که اکانت را بسازد برای این کار سایت‌های واسطه وجود داره مثل https://accountfreelancer.ir/ که می تونید از اون استفاده کنید بهتون شماره تلفن خارجی و آدرس تایید شده میده سیم کارت فیزیکی هم میده حتی میتونید حساب‌های پی پال را در آن با کمک این سایت بگیرید البته من خودم تجربه نداشتم راه دوم اینکه از یک نفر که در خارج از کشور است و شما بهش مطمئنید از ایشان کمک بگیرید ایشان براتون اکانت را بسازه و حساب پی پال  و بعد از ساخت حساب پی پال و اکانت با هر IP وارد شوید به جز ایران برایتان مشکلی پیش نمیاد. پیش فاکتوری که از سایت در تاریخ امروز گرفتم، این می باشد

freelancer

معمولا کارهایی که در این سایت ها موجود است شامل کارهای برنامه نویسی، گرافیک، ادیت ویدیو و عکس، سئوی سایت، ترجمه و غیره می باشد که برای مکاتبه با کارفرماهای خارج از کشور نیاز به مهارت زبان دارید. شما می تونید با یادگیری زبان آینده کاری خودتون را تضمین کنید. یکی از بهترین آموزشگاه های اصفهان، آموزشگاه پرستو دانش با کادر مجرب و مدارک معتبر می باشد.

توجه داشته باشید این سایتها با IP ایران باز نمی شوند و با فیلترشکن مثل سایفون وارد شوید.

توجه داشته باشید در تمام سایتها نیاز نیست ثبت نام کنید کافی است فقط در یک سایت ثبت نام کنید.

لینک ویدیوی آموزشی از کانال یوتیوب قصه های مجیدبرای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.